Державний науково-дослідний інститут авіації забезпечує прийом та розгляд повідомлень від осіб, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції».

   Будь-яка особа за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, має право повідомити про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» в Державному науково-дослідному інституті авіації. Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави відповідно до чинного законодавства.

   До відома: повідомлення про корупцію мають містити одну або декілька ознак порушення посадовими особами та працівниками інституту вимог Закону «Про запобігання корупції», зокрема порушення обмежень щодо:

  • одержання неправомірної вигоди (ст. 22 Закону);
  • одержання подарунків (ст. 23 Закону);
  • запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (ст.28 Закону);
  • недотримання актів законодавства з питань етичної поведінки;
  • порушення вимог фінансового контролю (ст. 45-46, 51-1-52 Закону) та ін.

   Згідно зі статтею 53 Закону України « Про запобігання корупції» розгляду підлягають повідомлення про порушення вимог цього Закону, здійснені працівником без зазначення авторства (анонімно). Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягає розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

   Інші письмові звернення без зазначення місця проживання, не підписані автором (авторами), а також такі, з яких неможливо встановити авторство, відповідно до частини першої статті 8 Закону України «Про звернення громадян» визнаються анонімними і розгляду не підлягають.

   Надана інформація використовуватиметься як джерело для прийняття рішення щодо необхідності належного реагування відповідно до вимог Закону.

    Повідомити про корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення на електронну пошту: dndia@post.mil.gov.ua